18 Şubat 2013 Pazartesi

Hacklink Hangi Sitelerde KullanılabilirHacklink genel anlamda her sitede kullanılan, az da olsa bir riski bulunan işlemdir. Desteklenmediği için profesyonel kişilere yaptırmanız, sizin için daha iyi olacaktır. Yüksekte bulunan bir siteye kayıt yaptırmanız, sizinde arama motorlarında kendinizi göstermeye yarayacaktır. Fakat ön plana çıkan popüler siteler dışında daha farklı yüksek siteler tercih ederseniz sizin için daha iyi olacaktır.

İsterseniz oyun içerikli, isterseniz ticaret içerikli sitelerde hacklink kullanabilirsiniz. Ancak hacklinki yapmak için sitenin mutlaka güvenlik açığını bulup sitenizi eklemeniz gerekmektedir. Herhangi bir kullanıcı sitenin ilgili bölümüne bakmadığı sürece hacklink yaptığınız anlaşılmayacaktır.

Google’da yükselmek için her şeyi göze alırım diyorsanız, hacklink işlemini kullanabilirsiniz. PR değerlerine göre ödemelerinizi yapıp, işlemlere başlayabilirsiniz. 

Hacklink ile ilgili diger konulara göz atmak için hacklink isimli kategorimizi hacklink satış sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönderme